Novinky

Novoroční večeře v DD 2024

Image
Dne 3. 1. 2024 proběhla v našem DD „Novoroční, aneb II. Štědrovečerní večeře“, které se účastnily všechny děti a vedení DD. Jídelna byla slavnostně prostřena, tlumená hudba, příjemná atmosféra, svíčky, cukroví a očekáván byl příjezd našeho dlouholetého kamaráda, kterým není nikdo jiný než šéfkuchař Honza Řepa z firmy Honza Řepa catering Praha se svým týmem, který takto za námi jezdí již mnoho let. Jemu vždy patří večer prvního školního dne nového roku, aby dětem našeho DD připravil slavností menu společné „Novoroční večeře“, včetně servisu a obsluhy jako v restauraci.

I letos připravil tříchodové menu – hráškový krém, krůtí rolka plněná špenátovou nádivkou, bramborovo-mrkvové pyré a silná omáčka. Desertem byla skvělá pannacotta s malinovým žahourem.

Děti svým hudebním vystoupením podtrhly krásnou atmosféru slavnostního večera a dárečky je pak učinily ještě spokojenější. Dárky obdrželi také i naši hostitelé.

Veliké díky, Honzo, bylo to skvělé jako pokaždé, moc si toho vážíme, co pro nás děláte a těšíme se na Vás všechny zase za rok!
                                                                                                                                     Teta ředitelka
Image
Image
Image
Image

Vytisknout   E-mail